„Nigdy nie ma drugiej szansy, by zrobić dobre pierwsze wrażenie”

Jest to profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu. Usługa ta, niezwykle popularna w Europie Zachodniej i USA, teraz oferowana jest także w Polsce. Sprzedaż i wynajem mieszkania w czasach kryzysu oraz zwiększonej podaży nieruchomości nie należy do łatwych. Dlatego warto zadbać o pokazanie nieruchomości w sposób jak najbardziej korzystny dla potencjalnego klienta.

Podstawą usługi jest umiejętne przemeblowania oparte na zasadach wyważonej kompozycji przestrzennej, korekta lub zaaranżowanie nowego doświetlenia pomieszczeń, dynamizacja lokalu, wprowadzenie korekt kolorystycznych pomieszczeń, nadanie neutralnego charakteru lokalu, stworzenie odpowiedniego klimatu, nastroju nadającego jak najbardziej przychylny odbiór dla potencjalnego klienta.

Zakłada się, iż standardowa inwestycja home stagingowa wynosi ok 2%
wartości nieruchomości, przy zysku rzędu do 10%.
Wg statystyk profesjonalnie przygotowane mieszkanie sprzedaje się
nawet 10 razy szybciej!Warto pamiętać !!!!!! Ludzie nie kupują ścian, tylko swój dom, czyli miejsce gdzie chcą czuć się szczęśliwi i bezpieczni. Nie każdy posiada oko architekta, aby dostrzec w zagraconej przestrzeni to właśnie miejsce które zapewni bezpieczną przystań dla rodziny – dlatego warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego Home Stagera.Home Staging to niska cena, krótki czas realizacji i bardzo dobre efekty. Technika ta łączy w sobie sztukę dekorowania wnętrz z marketingiem nieruchomości. Jak wynika z badań przeprowadzonych na rynku amerykańskim skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży po zastosowaniu Home Stagingu wzrasta przeciętnie o 40%, zaś ceny sięgną o 10% więcej. Warto zatem zainwestować w zmianę

Zapraszamy na stronę : www.wizaz-sweethome.pl

KONTAKT: Agnieszka Scąber tel. 601 152 696, mail: agnieszka.scaber@bonix.com.pl